اطلاعیه همایش گیمیفیکیشن کاربردی

گیمیفیکیشن

رویداد جذاب “گیمیفیکیشن کاربردی” چیزی فراتر از سکه و نشان

چهارشنبه یازدهم اسفند ماه از ساعت 16 الی 19

دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی

🔻لینک ثبت نام:

https://evand.com/events/gamification

گیمیفیکیشن در 4 حوزه کاربرد دارد:

1-ایجاد محصول جدید
2-محیط کار
3-کمپین های تبلیغاتی
4-زندگی شخصی
فرصت را برای حضور در این رویداد جذاب که دریچه جدیدی در ذهن شما برای آشنایی با متد جدید موفقیت کسب و کارها باز می کند از دست ندهید.

گیمیفیکیشن یا بازی انگاری واژه ی جدیدیست که در فضای امروز بسیار شنیده میشود. متاسفانه بعد از اینکه هرکلمه ای بسیار متداول می شود افراد زیادی ادعا می کنند که در این زمینه متخصص هستند. این افراد با کپی کردن ظاهر بسیاری از پوسته ها سعی در بازآفرینی نمونه های موفق دارند، اما حلقه ی گمشده در این میان این است که واقعیت گیمیفکیشن چیزی ورای این پوسته هاست.

اتفاقی که در عمل افتاده این است که بسیاری از خود پرسیده اند چه فعالیتی هست که افراد در آن بسیار درگیر میشوند و پاسخ بازی بوده است، سوال بعدی این بوده که در بازی چه المان هایی وجود دارد که کاربر جذب آن میشود و پاسخ سکه نشان و جدول برندگان بوده است و به همین دلیل افراد بجای گیمیفیکیشن به پوینتیفیکیشن روی آورده اند و با این خیال که با اضافه کردن سکه مرحله نشان و جدول برندگان میتوان انگیزه ی کاربر را چند برابر کرد، در نهایت ادعا میشود که ما گیمیفیکیشن کار کرده ایم.

اما در این دوره که مجموع 8 کتاب در این زمینه می باشد با بیان یک فریمورک کلی تمامی نظریات و تئوری های مربوط به گیمیفیکیشن را در یک فریمورک کامل بررسی میکنیم، تمامی عواملی که میتوان بدون استفاده از پوینتیفیکیشن کاربر را درگیر خود کرد شرح می دهیم و درنهایت تلاش میکنیم تا با استفاده از گیمیفیکیشن یک  محصول را بهینه کنیم.
کتابهایی که در این زمینه خلاصه میگردد:

for the win
Game Based Marketing
gamification by design
gamification revolution
Hooked
Payoff
Reality is Broken
Seductive interaction design

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.